24.05.2019 – П’ятниця
«Молодь України»

Українка стала найвродливішою бабусею світу

16.05.2019
Українка стала найвродливішою бабусею світу

Одеситка Світлана Гасс викликала справжній фурор на конкурсах краси у Болгарії та США. Вона завоювала титули «Найвродливіша бабуся світу» та Ms. Transcontinental Classic, пише сайт Вголос.

Цій стрункій привабливій жінці от-от виповниться 60, вона має 12-річного онука, але на бабусю зовсім не схожа. Світлана народилася в Одесі, отримала фах модельєра-конструктора та фінансиста. Згодом вийшла заміж і народила дитину. Чоловік Світлани помер рано: на той момент їхній доньці було лише 11 років. Це сталося, коли 1990-х в Україні панувала економічна криза.

Жінці довелося піти у торгівлю та самій узятися за бізнес. Ще за кілька років Світлана відкрила салон краси: мріяла, щоб ­українські жінки доглядали за собою так, як це роблять за кордоном. Зараз вона регулярно влаштовує в своєму закладі безкоштовні дні для пенсіонерів.

Світлана Гасс не лише багато працювала, а й займалася спортом — бігом, плаванням у морі та фітнесом. Не зупинилася й коли стала бабусею!

А нещодавно в життя Світлани несподівано прийшла популярність. Її донька крадькома записала маму на міжнародний конкурс краси для бабусь. Світлана не лише перемогла усіх конкуренток: її помітили представники з Америки та запросили на конкурс в ­Атланту на Ms. Transcontinental Classic. 60-річна українка і там стала першою.

Також Світлана Гасс потрапила до Книги рекордів України як літня модель. Та попри всі свої досягнення — йти на пенсію вона наміру не має. Зараз Світлана їздить на фотосесії по всьому світу, розповідає жінкам, як доглядати за собою, та запевняє, що життя після 50 лише починається.