26.04.2019 – П’ятниця
«Молодь України»
15 Кві. 2019 р.

Цукерка розбрату

Батькам маленьких ласунів і ласунок на свята доводиться зовсім непросто. Смаковиті зимові дарунки ставлять серйозний виклик батьківській витримці і терпінню. Це може перерости в неприємні сутички з дитиною. Читати повністю »

15 Кві. 2019 р.

Дентофобія або як не боятися стоматолога

Страх дітей перед візитом до зубного лікаря  − цілком реальна проблема у багатьох сім'ях. Дентофобія часто позбавляє дітей можливості отримувати необхідну стоматологічну допомогу своєчасно. Що можуть зробити батьки для того, щоб не дозволити цьому трапитися? Читати повністю »

27 Бер. 2019 р.

Весняна меланхолія: як знову відчути смак життя?

Думаю, більшість з нас відчували стан, коли спостерігається зниження життєвої енергії, настрою, сонливість та навіть нотки апатії і небажання щось робити ... Якщо вас турбують теми весняної хандри, причини її виникнення та способи подолання, зверніть увагу на ці поради. Читати повністю »

27 Гру. 2018 р.

Як провести старий та зустріти Новий рік

Старий рік, що минає… Що приніс він нам? І що забирає із собою? Які наші успіхи і які невдачі він ознаменував? Які перемоги згадуватимемо, думаючи про 2018-й? І, чи не найголовніше, як зробити, щоб наступний, 2019 рік, ми згадували б з іще більшими «приємностями»? Читати повністю »

10 Гру. 2018 р.

Поради матері

Оксана ДЕРКАЧ Дитинко… Скільки ніжності, тепла, радості та любові в цьому слові… Скільки хвилюючих ночей в очікуванні… Як довго ми йшли назустріч один одному! Ця зустріч сталася: Ти обрала мене. Обрала для того, аби Бути. Обрала для того, аби Жити. Читати повністю »

06 Лис. 2018 р.

Як боротися зі стресом?

Навряд чи хтось із жителів великих та не дуже міст не погодиться з твердженням, що життя сучасної людини характеризується надмірною напругою і тривожністю.

Читати повністю »